Obchodní podmínky

Společnost: Michal Cica, Budislav 10, 392 01 Soběslav, IČO: 06919791

1) Reklamační řád
Součástí těchto obchodních podmínek je i reklamační řád.

2) Stornování objednávky
Po provedení objednávky Vám přijde na e-mail její automatické potvrzení. Než na Vaší objednávce začnu pracovat, můžete ji zrušit přes e-mail. Pokud jste již objednávku uhradil/a, vrátím Vám peníze.

3) Zamítnutí objednávky
Pokud nebudu schopen splnit některou část objednávky (například nebudu mít skladem dostatečné množství Vámi vybraného papíru), mám právo navrhnout Vám alternativu. Pokud s alternativou nebudete souhlasit, máte právo Vaši objednávku zrušit.

4) Neuhrazení objednávky
Pokud Vaši objednávku neuhradíte do 3 pracovních dnů ode dne jejího provedení, mám právo ji zrušit.

5) Chybně uvedená cena
V případě, že došlo ke zjevné chybě při uvedení ceny zboží, nejsem povinen Vám dodat zboží za tuto cenu, ani když Vám přijde na e-mail automatické potvrzení objednávky. V takovém případě Vás informuji o chybě a pošlu Vám pozměněný návrh objednávky. Pokud s tímto návrhem nebudete souhlasit, máte právo svou objednávku zrušit.

6) Minimální hodnota objednávky
Minimální hodnota objednávky je nastavena na 500 Kč. Pokud chcete objednat zboží za nižší částku, pošlete mi e-mail. Pokud jste si u mě už někdy něco objednali, tak se na Vás minimální hodnota objednávky nevztahuje, ale v takovém případě bude třeba provést objednávku přes e-mail.

7) Oboustranná a otevírací varianta
V ceně oboustranné a otevírací varianty svatebních oznámení jsou zahrnuty jednoduché grafické úpravy, jako například pozvání ke stolu nebo žádost o dar. Pokud na nich budete chtít mít program nebo menu, půjde o složitější úpravy a cena za kus bude vyšší. V takovém případě Vás požádám o doplatek. Pokud s doplatkem nebudete souhlasit, bude Vaše objednávka zrušena.

8) Poškození zásilky
Při přebírání zboží vždy zkontrolujte, zda není porušen obal. Pokud je porušen, nahlaste to přepravci a trvejte na písemném zaznamenání, případně takovou zásilku vůbec nepřebírejte.