Časté otázky

Ano, balíček Vám pošlu i na Slovensko.

Obvykle do 2 pracovních dnů od přijetí platby.

Obvykle do 2 pracovních dnů od schválení grafického návrhu.

Balíčky předávám přepravní společnosti obvykle druhý den po tom, co je vyrobím. Pak trvá ještě další 2 dny (výjimečně 3 dny), než k Vám dorazí. Doručení na Slovensko trvá o 1 den déle.

Protože všechny produkty navrhuji a vyrábím na míru, což je časově i finančně dost náročné.

Všechny produkty navrhuji a vyrábím na míru, proto je jejich zpracování časově i finančně dost náročné, a to i v případě malých objednávek. Z toho důvodu není možné objednat například 5 ks svatebních oznámení za 125 Kč. Rád Vám pošlu i zboží v nižší hodnotě než 500 Kč, ale cena za kus bude o něco vyšší. Pokud máte zájem o zboží v nižší hodnotě než 500 Kč, pošlete mi e-mail. Pokud jste si u mě už někdy něco objednali, tak se na Vás minimální hodnota objednávky nevztahuje, ale v takovém případě bude třeba provést objednávku přes e-mail.

Všechny produkty kromě obálek je možné objednat samostatně.

Ano, ale cena za kus bude o něco vyšší. Pokud budete chtít znát konkrétní cenu, pošlete mi e-mail a uveďte v něm požadovaný počet kusů. Na dotisk se minimální počet kusů ani vyšší cena za kus nevztahuje.

Nebudete, u mě je předtisková příprava zdarma.

V podstatě cokoliv. Mezi základní úpravy patří změna velikosti textu a přidání nebo odebrání nějakého textu, ale na požádání je možné změnit i typ písma nebo přidat nějakou grafiku (například akvarelové pozadí).

Na požádání vyrobím téměř cokoliv. Například otevírací svatební kartičky s oboustranným potiskem v libovolných rozměrech. Pokud máte zájem o tiskoviny na míru, pošlete mi e-mail.

Protože všechny tiskoviny vyrábím na míru, není problém je vyrobit i v jiných než standardních rozměrech.

Pokud máte zájem o svatební oznámení s motivem, který nenabízím na e-shopu, nebo o oznámení vytištěné na papíře, který nemám v nabídce, pošlete mi e-mail. Pokud to bude možné, rád pro Vás takové oznámení vyrobím.

Tisknu i Vaše vlastní návrhy, ale vždy záleží na tom, v jakém stavu mi je dodáte. Tisknu totiž jen takové návrhy, u kterých můžu zaručit, že tisk bude stejně kvalitní jako u mých vlastních návrhů. V případě, že Váš návrh bude mít nějaké nedostatky, je možné se domluvit na případných úpravách.

Jestli jste nenašli odpověď na otázku, která Vás zajímala, pošlete mi e-mail.